BIO-RELAX Centrum Medyczne Sp. z o.o. dołączyło do programu Ogólnopolska Karta Seniora.

12.03.2018r. Wykład "Porozmawiajmy o depresji". W ramach kampanii Twarze Depresji. Nie Oceniam. Akceptuję.
Serdeczne podziękowania dla uczestników

BIO-RELAX Centrum Medyczne jest partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" w programie wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny.

 Dr Agata Potapska zwycięzcą plebiscytu Kuriera Lubelskiego - Człowiek Roku 2017 w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna (powiat puławski).

19.01.2018 w Sali Kongresowej Pałacu Książąt Czartoryskich w Puławach odbyła się II Gala Przedsiębiorczości Puławskiej Izby Gospodarczej.

Prezes Bio-Relax uroczyście odebrała członkostwo w Puławskiej Izbie Gospodarczej.

Krzyż zasługi został ustanowiony w 1923r, nadawany jest osobom, które zasłużyły się dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu, obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

 

16 stycznia 2015r Pani Dyrektor Zakładu Fizjoterapii i Masażu  Bio-Relax z rąk Wójta Gminy Puławy Krzysztofa Brzezińskiego  i Przewodniczącej Rady Gminy Pani Renaty Molendy  odebrała wyróżnienie, „Zasłużony dla Gminy Puławy”. Dziękując za otrzymane wyróżnienie Laureatka powiedziała „ Ja to Bio-Relax, Bio-Relax to ja i moja załoga , bez niej nie udałoby mi się uzyskać tylu sukcesów i wyróżnień” Piękna Statuetka i dyplom staną na honorowym miejscu w gablocie zakładu przy ul. Zielonej 28A w Puławach.