Rehabilitacja Środowiskowa
24-100 Puławy, ul. Zielona 28A, tel. 81-886-39-02 
poniedziałek-piątek: 7.00-20.00


Przeznaczona dla pacjentów wymagających rehabilitacji lub fizjoterapii, którzy nie poruszają się samodzielnie.


Rehabilitacja może odbywać się w domu. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu przygotowaniu zabiegi prowadzone przez naszych rehabilitantów przynoszą oczekiwane rezultaty. Pacjenci mogą korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w warunkach, do których są przyzwyczajeni, bez konieczności opuszczania domu i dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebują. Nasi fizjoterapeuci dojadą do pacjenta. Wyposażeni są w specjalny stół do masażu jak i przenośną aparaturę, dzięki której mogą wykonać zabiegi magnetoterapii, laseroterappii, ultradzwięki, naświetlania oraz wszystkie rodzaje prądu leczniczego. Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Proponujemy Państwu indywidualną rehabilitację na wysokim poziomie opartą na skutecznych metodach uznawanych i cenionych na całym wiecie.

Świadczymy usługi m.in. w:
  • rehabilitacji neurologicznej: po udarach, wylewach, zawałach mózgu, w stwardnieniu rozsianym, chorobie Parkinsona i innych zmianach neurologicznych.
  • rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej: po złamaniach, zwichnięciach, skręceniach, endoprotezoplastyce, po amputacji kończyn,
  • u osób starszych,
  • u wszystkich pacjentów, którym rehabilitacja jet potrzebna, a którzy nie mogą dotrzeć do poradni,
  • wykonujemy też masaże lecznicze, relaksacyjne, odchudzające, limfatyczne, i inne specjalistyczne.