Aktualności

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że od dnia 4.05.2020r. wszystkie nasze placówki powróciły do pracy.

 

Serdecznie zapraszamy :)

 

 

Z powodu epidemii, jesteśmy zmuszeni czasowo zamknąć wszystkie nasze placówki tj. do odwołania :(

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Szanowni Państwo,

Postanowiliśmy, że wszystkie nasze usługi, na ten moment, będą odbywać się zgodnie z planem. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest dynamiczna, dlatego na bieżąco śledzimy zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. Jednocześnie apelujemy, aby w świadczeniach medycznych uczestniczyły tylko osoby, które nie stwierdzają u siebie objawów przeziębienia oraz nie miały kontaktu z osobami, które potencjalnie mogły być zakażone. Jeżeli ktoś odbywał podróż zagraniczną w ostatnich 2-3 tygodniach, prosimy o przestrzeganie zasad kwarantanny domowej. W przypadku gorszego samopoczucia, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych, apelujemy o postępowanie zgodnie z wytycznymi GISu i powiadomienie nas o sytuacji. Ogromnie liczymy na Państwa mądrość i zdrowy rozsądek.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Szanowni Państwo,

Niestety trwa usuwanie awarii telefonów na ul. Eustachiewicza 3, w związku z tym prosimy o kontakt pod numerem: 81 886 39 02 i poproszenie o przełączenie na placówkę na ul. Eustachiewicza 3. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy :(

 

Zapraszamy na ćwiczenia grupowe, ogólnousprawniające we wtorki i czwartki o godzinie 18.00 do BIO-RELAX ul. Zielona 28A. Pozbądź się bólu z nami, przywróć prawidłowy balans mięśniowy kręgosłupa.

Zaczynamy od 23 stycznia! Startujemy z ceną 120 zł za 10 zajęć.
Serdecznie zapraszamy do zapisów :) 


Zapraszamy na pokaz sprzętu medycznego firmy Reha-med, który odbędzie się dnia 27.02.2019 o godz.13 w Bio-Relax na ul. Eustachiewicza 3.
Na pokazie będą mogli Państwo zobaczyć wózki inwalidzkie, pionizatory oraz otrzymać informacje o możliwościach zdobycia refundacji na dowolny sprzęt zaopatrzenia medycznego w ramach NFZ, PCPR czy Fundacji.
Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w pokazie poprzez zapisywanie się na listę w rejestracji placówki na ul. Eustachiewicza 3.
Zapraszamy.

Oferujemy pracę dla logopedy na umowę zlecenie w Poradni Logopedycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Anną Woźniak, kierownikiem placówki Bio-Relax,

tel. 81-888-55-77 lub o wysłanie CV na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje młodzieży i dorosłych u specjalisty fizjoterapii mgr Jakuba Zduna

w dniach 7-9 luty 2018 w godzinach 8.00 - 9.30 na ul. Zielonej 28A. Zapraszamy do zapisów, tel. 81-886-39-02.


 

W związku ze Światowym Dniem Wcześniaka, który przypada na 17 listopada (piątek), zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne.

Prosimy o rejestrację konsultacji telefonicznie: 81-888-55-77

Konsultacje będą odbywać się 17 listopada w BIO-RELAX,
ul. Eustachiewicza 3 w Puławach.

Serdecznie zapraszamy :)